Hakkımızda

Hakkımızda

SUMETAL

SUMETAL® 2010 yılında Bursa ’da kurulmuş metal ve mühendislik plastikleri konusunda “İnovatif Tedarik” anlayışıyla hizmet sunan bir firmadır.

Farklı sektörlerdeki 30 yıllık üretim deneyimi sayesinde malzeme-üretim ilişkisinin farkındalığını ön planda tutarak iş ortaklarına artı değer sağlayacak şekilde servis vermektedir.

Tecrübeli ve dinamik bir ekiple taleplerinize en hızlı, en güvenilir ve kesinlikle bilimsel yöntemlerle cevap vermek, firmamızın çalışma disiplininin temelini oluşturmaktadır.

SUMETAL® güçlü üreticinin ancak güçlü bir tedarikçiyle var olacağının bilincinde her zaman iş ortaklarının yanında olacaktır.

Videoyu Oynat

Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz....

Personel
Müşteri
+
Ürün
+

 SUMETAL®

2012 yılında NECUMER GMBH ile yapılan anlaşma sonucu SUMETAL® hedefleri doğrultusunda ilk ciddi adımını atmış ve sadece kendisiyle rekabet eden bir yapı olduğunu kanıtlamıştır.

Yapılan anlaşma sonucu NECURON® ürünlerinin Türkiye genel distribütörlüğünü yapan firmamız, yoğun bir enerji harcayarak otomotiv sektöründe Prototip, Kalıp ve Aparat üretimi alanlarında güvenilir ve hızlı “İnovatif Tedarik” anlayışıyla büyük başarılara imza atmıştır.

12. Senemize iş ortaklarımızla birlikte girmiş olmanın heyecanını nice senelerce çizgimizi değiştirmeden sizlere hizmet sunarak paylaşacağız.

Hotline
+902244432112